Facebook

Google Plus

75 % Dofinansowania na międzynarodową promocję polskich przedsiębiorców

Mając na uwadze profile działalności Państwa firm, opracowaliśmy informację o aktualnym naborzewniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 6. Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Poddziałanie 6.5.2 Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji
Promocja

Podstawowe informacje:

  • Wsparcie może być udzielone przedsiębiorcy, prowadzącemu działalność gospodarczą w wybranych branżach (szczegóły poniżej), posiadającemu siedzibę na terytorium RP oraz zasoby umożliwiające rozwój eksportu.
  • Celem poddziałania jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki poprzez poprawę wizerunku polskiej gospodarki wśród partnerów międzynarodowych, nawiązanie przez przedsiębiorców kontaktów gospodarczych, wypromowanie polskich specjalności eksportowych.
  • Konkurs dotyczy dofinansowania udziału przedsiębiorców w branżowym programie promocji dla różnych branży. Celem realizacji branżowego programu promocji jest wykreowanie nowych, polskich silnych marek, które rozpoznawalne będą na świecie i kojarzone przez to z krajem pochodzenia.
  • Branżowy program promocji dla branży budownictwa obejmuje lata 2012 r. - 2015 r.
  • Działania promujące (targi krajowe i zagraniczne, misje gospodarcze, konferencje) organizowane w ramach programu, realizowane są zarówno na terenie Polski, jak i krajów międzynarodowych w zależności od branży. Szczegóły poniżej.

Zestawienie branż mogących brać udział w branżowym programie promocji.

 

Lp.

Branże promocji

1.

Meblarska

2.

Odzież, dodatki i galanteria skórzana

3.

Turystyka medyczna

4.

Przemysł kosmetyczny

5.

Produkcja jachtów i łodzi rekreacyjnych

6.

Przemysł biotechnologiczny i farmaceutyczny

7.

Maszyny i urządzenia górnicze

8.

Jubilersko - bursztynnicza

9.

Usługi IT/ICT

10.

Budownictwo

11.

Polskie specjalności żywnościowe

12.

Stolarka okienna i drzwiowa

13.

Przemysł obronny