Facebook

Google Plus

O firmie

Pozyskiwanie funduszy unijnych i inne usługi – o firmie

 

logoconceptFirma CONCEPT powstała w lipcu 2009 roku. Rozpoczęcie działalności wynikało z obserwacji przeprowadzonych na rynku nieruchomości, posiadanego wykształcenia, pozyskanych  uprawnień, a przede wszystkim doświadczenia jakie zdobywano od 2006 r., niezbędnego do świadczenia usług w dziedzinie nieruchomości.

Wykonujemy certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i audyty remontowe, kosztorysy inwestorskie dla potrzeb termomodernizacji, na podstawie uprawnień nr MI/ŚE/907/2009 wydane przez Ministra Infrastruktury oraz KAPE/2010/293. Od 2011/12 roku świadczymy usługi związane z badaniami termowizyjnymi w zakresie budownictwa, instalacji ciepłowniczej i grzewczej czy też linii produkcyjnych.

Zajmujemy się także planowaniem inwestycyjnym dla firm, instytucji i osób prywatnych. Specjalizujemy się między innymi w kompleksowej obsłudze i pozyskiwaniu dotacji unijnych. Opracowujemy wstępną prekwalifikację projektów, biznesplany, studia wykonalności, analizy finansowe, zajmujemy się również koordynowaniem i rozliczaniem inwestycji.

Planowana inwestycja nierzadko wymaga uzyskania specjalistycznych dokumentów np. decyzji środowiskowej, raportu OOŚ, pozwolenia na budowę, opinii o innowacyjności, dlatego też współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin, m.in. z architektami, naukowcami, specjalistami z branży ochrony środowiska, zapewniając tym samym naszym klientom kompleksową obsługę.

Właścicielka firmy pracuje również na rynku nieruchomości jako Doradca i Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 12299 wydaną przez Ministra Infrastruktury.

 

Nasza misja

Nasza działalność polega nie tylko na wspieraniu Klientów.

Ambicją firmy jest bycie wzorem nowoczesności, kojarzonej z pełnym obiektywizmem, profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Chcemy pracować dla dobra i sukcesów naszych Klientów, a tym samym wzmacniać naszą reputację.

CONCEPT to przede wszystkim ludzie, ich doświadczenie i kompetencje połączone z pasją i nowatorskim podejściem do realizacji zadań. Nasi konsultanci to wykwalifikowani specjaliści, z indywidualnym podejściem do realizacji projektów i proponowanych rozwiązań. Zawsze uwzględniamy specyfikę Klienta i charakterystyczne dla niego problemy.

 

Cechy   CONCEPT

C – kompleksowość usług,

O – odpowiedzialność,

N – nowoczesność,

C – celowość,

E – efektywność,

P – profesjonalizm,

T – terminowość.